پاورپوینت فرآیند تولید و بسته بندی کشمش

باری دیگر یکی دیگر از فایل ها با عنوان پاورپوینت فرآیند تولید و بسته بندی کشمش آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه پست مراجعه نمایید.
پاورپوینت فرآیند تولید و بسته بندی کشمش|40093210|nc|فرآیند تولید و بسته بندی کشمش, بسته بندی کشمش,تولید و بسته بندی کشمش,تحقیق تولید کشمش,مقاله تولید و بسته بندی ,بررسی فرآیند تولید و بسته بندی کشمش,پاورپوینت فرآیند تولید و بسته بندی کشمش,دانلود پاورپوینت فرآیند تولید و بسته بندی کشمش,کشمش,پاورپوینت فرآیند تولید و بسته بندی کشمش,فرآیند تولید,کشاورزی,انگور خشک

در 24اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx


فرآیند تولید و بسته بندی کشمش


مقدمه:


خشک کردن مواد غذایی در دنیا یک امر عادی و حتی ضروری جلوه می کند و بسیاری از مواد غذایی ، میوه ها، انواع سبزیجات و حتی ضایعات صنایع غذایی را مانند تفاله های میوه بعد از کنسانتره و ... را خشک می کنند.

انگور خشک شده که همه به نام کشمش می شناسند، قرن ها پیش به وجود آمده است. کشمش در ایران و مصر در 2000 سال قبل از میلاد ، تولید شده بود.

ایران بعد از آمریكا و تركیه سومین تولیدكننده كشمش و دومین و پرسابقه‌ترین صادركننده این محصول در دنیا است، این در حالی است كه در سال گذشته صادرات كشمش نزدیك به 220میلیون دلار ارز وارد كشور كرده است.
کشمش خشکباری خشک مغذی است و مانند دیگر خشکبارها در تمام سال یافت می شود و یك محصول پر مصرف می باشد.

کشمش علاوه بر مصرف خوراکی به عنوان مصرف غذایی در داخل کشور به صورت کشمش پلویی و در داخل شیرینی و نیز مصرف آن به صورت آجیل و در صنایع الكلی نیز کاربرد دارد و به دلیل مصرف آن درخارج از کشور بویژه در کشورهای اروپایی و کشور های حاشیه خلیج فارس و چین یکی از ارقلام مهم صادراتی محسوب می شود.


فواید کشمش :


کشمش دارای مواد معدنی و مغذی بسیار زیادی همچون آهن، پتاسیم، کلسیم و ...می باشد و نیز دارای ویتامینها ی B2 B1 C است.

کشمش یک خشکبار پر انررژی، کم چرب و کم سدیم می باشد.

کشمش منبع خوب آنتی اکسیدان و فیبر می باشد. n nکشمش محتوی مقدار زیادی آهن می باشد حدود 600 گرم کشمش 90 درصد آهن مورد نیاز روزانه بدن را تامین می کند 100 گرم کشمش در حدود 88/1میلی گرم آهن دارد، در حالیکه 100 گرم گوشت گاو بین 2 تا 4میلی گرم آهن دارد. n nکشمش موجب کاهش استرس می گردد.


مطالب دیگر:
📂اتحاد عاقل و معقول📂اتحاديه پستي جهاني📂اتخاذ تدابیر مناسب بهنگام مواجهه با بیماریهای عفونی در محیط کار📂اتخاذ تصمیم عقلانی بصورت توزیع شده📂اترهای سلولزی📂اتصال به اینترنت📂اتصال سری مقاومت های اهمی📂اتصال سری و موازی📂اتم ها📂اتوآنالايزر Auto analyzer📂اتهاب ها و درد های شکمی📂اتیسم📂اتيولوژي و درمان عفونت هاي تنفسي📂اثر افزودن فیبر رژیمی برروی خواص تغذیه ای محصولات غلات📂اثر اولتراسونیک بر روی نگهداری مواد غذایی📂اثر دوران های اقتصادی بر تدوین سیاستهای اقتصادی شرکت های تولیدی📂اثر عوامل محيطي در رشد و نمو بازدهي محدودكننده در زراعت آفتابگردان 13 اسلاید📂اثر فیبر جیره بر روی اسید های چرب شگمبه و درصد چربی شیر گاو📂اثر كامپتون📂اثر مواد زايد اكسيژنخواه برروي رودخانه‌ها📂اثرات بیولوژیکی پرتوهای یونساز📂اثرات تغییر در نرخ های ارز خارجی📂اثرات حرکت قطبها📂اثرات کاربرد جوش شیرین در عمل آوری پخت نان📂اثرات گرمايش جهاني