پاورپوینت طرح توجیهی تولیدی لباس فرم

باری دیگر یکی دیگر از فایل ها با عنوان پاورپوینت طرح توجیهی تولیدی لباس فرم آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه پست مراجعه نمایید.
پاورپوینت طرح توجیهی تولیدی لباس فرم|40093209|nc|طرح توجیهی تولیدی لباس فرم ,تولیدی لباس فرم ,طرح توجیهی تولیدی ,تحقیق طرح توجیهی تولیدی لباس فرم ,مقاله تولیدی لباس ,بررسی طرح توجیهی تولیدی لباس فرم ,دانلود پاورپوینت طرح توجیهی تولیدی لباس فرم ,لباس فرم,کارگاه تولیدی لباس

در 26اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx


طرح توجیهی تولیدی لباس فرم

هدف از ایجاد این طرح:


با توجه به علاقه و تخصصی كه دراین رشته دارم و علاقه بسیار به ایجاد اشتغالزایی برای افراد جامعه دارم .

همچنین به علت كمبود كارگاه خیاطی در سطح شهرستان اقدام به راه اندازی این پروژه نموده ام.

همچنین بدلیل ازدیاد مدارس و ادارجات در سطح شهرستان و گرایش به استفاده از لباس فرم.

محل اجرای طرح :شهرستان شیروان


مقدمه


هنر رهگشای كار است كه هستی را جنبش درآورده و تازه تر از تازه می سازد و هنر ارزنده ای كه پوشش بیرونی هستی را جمال می بخشد.

در زمان گذشته پارچه را روی اندام افراد قرار داده و فرم دلخواه در می آوردند و با كوك و سنجاق زده و اقدام به دوخت می كردند، یا برخی بر حسب تجربه و بدون الگو لباس را برش زده كه نیاز به چندین پرو داشت رفته رفته با پیشرفت علم و تجربه متدهای تدوین و بصورت كلاسیك در كشورهای مختلف رایج گردید. متد گرلاوین، متد فرانسوی، متد ژاپن، متد متریك و متد مولر آلمانی دو استاد فن خیاطی به نامهای (ویونت Vionnet و شانل Shanel ) كه حساسیت و استعداد خاصی نسبت به زیبایی شناسی و مسایل اجتماعی داشتند. تغییرات خطوط اندام و بدن را كشف كردند. با آنكه تعبیر و تفسیر این دو طراح متفاوت بود اما آنان را باید بوجود آورند. و مخترع اصلی لباس ساده و راحت امروز دانست.مطالب دیگر:
🔥دانلود تحقیق در موردترازیابی در عمران 21 ص🔥دانلود تحقیق در موردتراشكاري 57 ص🔥دانلود تحقیق در موردتراشه سازان🔥دانلود تحقیق در موردتراشه های زیستی 30 ص🔥دانلود تحقیق در موردترافيك 11ص🔥دانلود تحقیق در موردترافیک 14 ص🔥دانلود تحقیق در موردترافیک تهران 29 ص🔥دانلود تحقیق در موردترافیک در بزرگ راهها🔥دانلود تحقیق در موردترافیک شهری 29 ص🔥دانلود تحقیق در موردترافیک هوایی وکنترل آن 84 ص🔥دانلود تحقیق در موردتراكتور و موتور دیزل🔥دانلود تحقیق در موردتراكم آزمايشگاهي 7 ص🔥دانلود تحقیق در موردتراكم و پراكندگي گياهي عوامل تعديل كننده شد و نمو 38 ص🔥دانلود تحقیق در موردترانزيستور اثر ميداني 90 ص🔥دانلود تحقیق در موردترانزیستور 23 ص🔥دانلود تحقیق در موردترانزیشن و غیره...🔥دانلود تحقیق در موردترانس جريان 17 ص🔥دانلود تحقیق در موردترانس ولتاژ و عملکرد آنها🔥دانلود تحقیق در موردترانس ولتاژ🔥دانلود تحقیق در موردترانس چیست🔥دانلود تحقیق در موردترانس🔥دانلود تحقیق در موردترانسفورماتور 1000 كيلوولت🔥دانلود تحقیق در موردترانسفورماتور 45 ص🔥دانلود تحقیق در موردترانسفورماتور سه فاز🔥دانلود تحقیق در موردترانسفورماتور قدرت 28 ص