پاورپوینت بررسی hfcs و کاربرد آن در صنایع غذایی

باری دیگر یکی دیگر از فایل ها با عنوان پاورپوینت بررسی hfcs و کاربرد آن در صنایع غذایی آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه پست مراجعه نمایید.
پاورپوینت بررسی hfcs و کاربرد آن در صنایع غذایی|40093208|nc|hfcs و کاربرد آن در صنایع غذایی, صنایع غذایی,اچ اف سی اس و کاربرد آن در صنایع ,تحقیق hfcs ,مقاله صنایع غذایی,بررسی hfcs و کاربرد آن در صنایع غذایی,دانلود پاورپوینت hfcs و کاربرد آن در صنایع غذایی

در 55 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx

مقدمه HFCS

HFCS مخفف High Fructose Corn Syrup به معنی شربت ذرت با فروکتوز بالاست. افزایش روزافزون تقاضا برای قند و نیز افزایش قیمت آن، توجه دانشمندان را معطوف به تولید شیرین‌کننده‌های دیگر کرد. شربت‌های اینورت و یا شربت‌های دارای میزان‌ فروکتوز بالا به عنوان شیرین‌کننده‌هایی که می‌توانند جایگزین ساکاروز شوند؛ در نظر گرفته شدند. علت این امر وجود فروکتوز است که دارای اندیس شیرینی 173 در مقایسه با گلوکز با شیرینی 74 یا ساکاروز با شیرینی 100 بود.

HFCS شربتی پرکاربرد و در عین حال فروکتوز، منوساکاریدی است که تقریباً 75 درصد شیرین‌تر از ساکاروز است؛ به همین علت فروکتوز و فرآورده‌های آن، غالباً جانشین ساکاروز می‌شوند و می‌توان آن را از هیدرولیز ساکاروز به دست آورد.

در طبیعت، فروکتوز (لوولوز) قند اصلی بسیاری از میوه‌ها و سبزیجات است و به همین دلیل به آن قند میوه می‌گویند. عسل حاوی 55 درصد وزنی فروکتوز بر مبنای ماده ی خشک است. فروکتوز در شکل پلیمری، به عنوان اینولین در منابعی از قبیل کنگر اورشلیمی، کاسنی و گیاه مولد قاصدک وجود دارد و ضمن فرآیند با اسید یا آنزیم آزاد می‌شود.(7)


مطالب دیگر:
📌دانلود پاورپوینت سیستم اطلاعات مدیریت MIS📌دانلود پاورپوینت معماری دیوار برشی فولادی📌دانلود پاورپوینت حسابداری علمی با پارادایم های گوناگون📌دانلود پاورپوینت ریواس📌دانلود پاورپوینت معماری تحلیل فرودگاه📌دانلود پاورپوینت کارگاه آموزش رزومه نویسی و CV📌پاورپوینت امور مشترکين شرکتهای آب و فاضلاب📌دانلود پاورپوینت Stored Procedure In SQL SERVER📌دانلود پاورپوینت معماری روستای کردان📌دانلود پاورپوینت معماری پست مدرن📌پاورپوینت مدیریت دارایی ها📌پاورپوینت مدیریت استرس📌پاورپوینت تهديدات در تنوع زيستی جهانی📌دانلود پاورپوینت رمزنگاری کلید عمومی📌دانلود برد سنسورها در ربات 📌دانلود پاورپوینت ورزش گلف📌دانلود پاورپوینت کتاب تاریخ امامت امامان معصوم📌دانلود پاورپوینت اصول امنیت شبکه📌پاورپوینت آشنایی با سيستم های حمل و نقل هوشمند📌پاورپوينت آشنایی با معماری کامپيوتر📌پاورپوينت آشنایی با مفهوم قرنطينه📌پاورپوینت آشنایی با مفهوم واژه ارائه📌پاورپوینت آشنایی با مهندسی بندر📌پاورپوينت آشنایی با وب پنهان📌پاورپوينت درس مديریت تحول